Mom w Gerber – no ile tego można słuchać?!

obiadki w słoiczkach1Ja już naprawdę mam tematu po dziurki w nosie! Ileż można oglądać tych szeroko otwartych oczu i słuchać zdumionego: dajesz dziecku obiadki Gerbera? Naprawdę? No co ty! Toż przecież tam jest to paskudne mięso oddzielane mechanicznie!

Jestem grzeczna i wyrozumiała, ale czasem po prostu podtykam delikwentowi słoiczek pod nos (częściej delikwentce, to mamy i babcie panikują). Mówię: proszę, oto skład! Nie jest tajny, wszystko jest wyliczone! Co widzisz? Są warzywa? Tak! O nie przecież chodzi! Jest mięso? Tak! Pierwszorzędnej jakości! Jedyne MOM, jakie zaistniało w słoiczkach Gerber, to były dwa dania: z samym mięskiem indyczym oraz kurczakiem. Czego zresztą producenci wcale przed kupującymi nie ukrywali! To naprawdę sztucznie rozdmuchana atmosfera, która nijak nie dotyczy tego, co można obecnie dostać w sklepach w tych uroczych słoiczkach z roześmianym bobasem!

Kupuję słoiczki Gerber, bo zawarte w nich składniki są takie zdrowe i pyszne! Wystarczy spojrzeć, jak szeroki wybór oferty jest dostępny na rynku – najróżnorodniejsze zestawy warzyw oraz najbardziej wyszukane mięsa! Czy ja bym dostała na rynku ot tak – królika, jagnięcinę, czyli mięsa najbardziej wyszukane, a takie przecież mięso powinno się serwować maluchowi na początku jego drogi do kulinarnych odkryć. Mięso, warzywa – wszystko powinno pochodzić z odpowiednich źródeł. Jaką mamy pewność, gdzie pasły się zwierzęta, których mięso kupujemy w markecie? Ile pestycydów nasyciło tę dorodną marchewkę, którą kupujemy zwykle w naszym osiedlowym sklepie?

Kupując słoiczek Gerber kupuję sobie spokój: dobrze dbam o zdrowie mojego dziecka. Nie muszę się zadręczać tym, że jest w nich jakaś szkodliwa chemia, nie zadaję sobie pytania o jakość składników. Po prostu WIEM, że są najlepsze! A takie właśnie chcę serwować memu dziecku, o które dbam przecież najlepiej jak potrafię.

MOM? Błagam, przestańcie zawracać mi głowę tą wątpliwej jakości sensacją…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s